Kola, opravy disků
Odřené a poškozené disky dovaří-me, zbrousíme, opískujeme a znovu profesionálně nalakujeme.

Oprava ALU disků kol

Naše firma se specializuje na opravu a renovaci ALU kol. Nabízíme odborné služby spojené s obnovou vašich alu kol a disků, ale i celkovou péči o exteriér a interiér auta.

Renovace a oprava ALU kol

Nabízíme kompletní renovaci ALU kol, včetně čištění, přípravy povrchu, lakování a dalších nezbytných kroků k obnovení původního vzhledu a funkčnosti vašich kol. Renovujeme ALU kola, ale také provádíme odborné opravy alu kol. Naše služby zahrnují opravu litých kol a hliníkových disků, přičemž používáme nejnovější technologie a metody pro zajištění maximální kvality. Renovace a oprava ALU disků vrátí kolům svůj původní vzhled a lesk.

Rovnání ALU kol

Poškozené nebo deformované kolo může narušit jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Naše služby rovnání alu kol jsou designovány tak, aby obnovily původní tvar a funkčnost vašich kol. Ani po nehodě nejsou disky na odpis. Neřešíme jen oděrky po najetí na obrubník, ale vše od rovnání po renovaci.

Zkušenosti

Naše služby jsou založeny na zkušenostech, znalostech a důkladnosti. Každé kolo, které projde našimi rukami, je pečlivě prohlédnuto a obnoveno s nejvyššími standardy kvality a péčí. Nezáleží na tom, jak velké nebo malé je poškození, naším cílem je vrátit vaše kola do stavu, ve kterém budou vypadat a fungovat jako nová. Zjistíme, jak moc jsou disky křivé, kdy je nutné disky vyrovnat nebo svařit. Přijeďte s autem k nám do sídla v Praze.

Jak probíhá oprava a renovace disků

Celý tento proces vyžaduje specializované dovednosti a zařízení a měl by být prováděn odborníky v oboru. Oprava a renovace ALU kol je nejen estetická záležitost, ale také zásadní pro bezpečnou a efektivní funkci vozidla.

Jsme zvyklí připravovat auta po operáku na vrácení, aby bylo stále jako nové. Tento detail v oblasti renovace disků kol je pro nás samozřejmostí a rádi se podíváme i na další nedostatky v oblasti vzhledu exteriéru nebo interiéru vozidla. Pokud jsou škrábance a poškození většího rozsahu, tak poradíme, kdy je výhodnější náklady řešit přes pojišťovnu nebo to můžeme za vás vyřešit na klíč. Servis máme na adrese Technická 2710/6, Praha 6.

KK Detail s.r.o.