Důlky
Důlky a ťukance beze stopy vyrovnáme PDR metodou. Celou oblast laku rozleštíme.

Oprava důlků a promáčklin na karoserii

Naše firma nabízí specializované služby v oblasti opravy promáčklin a důlků na karoserii vozidel. Rozumíme, jaký dopad může mít i malý důlek na vzhled a hodnotu vašeho auta, a proto jsme zde, abychom vám pomohli.

Jak opravit promáčkliny a důlky na karoserii?

Náš tým se specializuje na opravu promáčklin na karoserii vašeho vozidla. Bez ohledu na to, jak velké nebo malé je poškození, naši odborníci dokážou obnovit původní vzhled karoserie.Pokud má vaše auto důlky od kamínků, kroup nebo jiných zdrojů, naši technici využijí nejnovější techniky a nástroje k jejich opravě. Tento proces je velmi přesný a vyžaduje značné dovednosti, abychom zajistili, že se karoserie vrátí do svého původního tvaru bez poškození laku. Nevíte, jestli je potřebná oprava důlků po kroupách? Kontaktujte nás a konzultujte s námi možnosti.Využíváme i techniku PDR, kdy tato metoda je obzvláště účinná pro opravu důlků na karoserii, protože nevyžaduje přelakování. PDR oprava karoserie je šetrná k původním laku a je efektivní i pro větší důlky.

Cena opravy promáčklin karoserie

Naše ceny jsou transparentní a konkurenceschopné. Cena opravy promáčklin karoserie se může lišit v závislosti na rozsahu a složitosti poškození, ale vždy se snažíme nabídnout nejlepší možnou hodnotu za vaše peníze. Více v našem ceníku. Opravy jsou šetrné k původnímu laku a maximálně efektivní. Pro opravu důlku na karoserii používáme speciální nástroje a techniky, abychom zajistili, že vaše auto bude vypadat jako nové.Ať už potřebujete opravu důlku po kroupách nebo opravu promáčklin způsobených třeba po kamínku, které odlétne na vozovce na vaše auto, tak naše firma je tu proto, abychom vám poskytli kvalitní a rychlé služby za rozumnou cenu.

Jak probíhá proces opravy karoserie metodou PDR

Metoda PDR (Paintless Dent Repair) je proces, který se zaměřuje na odstraňování důlků a promáčklin z karoserie vozidla bez nutnosti přelakování. Proces se obecně skládá z následujících kroků:

Metoda PDR je oblíbená, protože je šetrná k originálnímu laku vozidla a často je rychlejší a levnější než tradiční metody oprav. Nicméně, není vhodná pro všechny typy důlků, a proto je důležité nechat vozidlo vyšetřit odborníkem v Praze, který může posoudit, zda je metoda PDR vhodná.

Další naše služby

Jsme zvyklí připravovat auta po operáků na vrácení leasingové společnosti a proto jsme schopni zajistit komplexní renovaci auta od opravy disků, škrábanců na karoserii až po mytí a čištění exteriéru i interiéru. Servis a sídlo firmy máme na adrese Technická 2710/6, Praha 6.

KK Detail s.r.o.