Kůže
Poškození zbrousíme, praskliny opravíme tmelem, oděrky nalakujeme a vše naimpregnujeme.

Oprava kožených autosedaček

Naše firma se specializuje na profesionální opravu a renovaci kožených autosedaček. Uvědomujeme si, že kožené sedačky přidávají na pohodlí a luxusu vašeho vozu, a proto jsme připraveni vám pomoci udržet je v nejlepším možném stavu.

Naši odborníci na renovace kožených sedaček mají bohaté zkušenosti s řadou problémů, které mohou nastat, včetně oděru, škrábanců, trhlin nebo odřenin. S pomocí moderních technik a vysoce kvalitních materiálů dokážeme vaše sedačky vrátit do původního stavu a to za dostupnou cenu.

Oprava kožených sedaček v autě

Provedeme kompletní opravu kožených sedaček ve vašem autě. Naše služby zahrnují čištění, obnovení barvy, opravu trhlin, škrábanců a oděru. Kromě sedaček se také specializujeme na opravy a renovace dalších kožených prvků v interiéru auta, jako jsou dveřní panely, palubní deska a řadicí páka. Renovace zahrnují obnovení původní barvy, aplikaci ochranných prostředků a obnovu povrchového lesku.Naše hlavní cíl je, aby vaše kožené sedačky a interiér vypadaly co nejlepší. Jsme připraveni vám poskytnout kvalitní a spolehlivou službu v Praze, která předčí vaše očekávání.

Jak probíhá proces opravy kožených autosedaček

Celý proces vyžaduje značné dovednosti, zkušenosti a znalosti o materiálech a technikách. Je důležité obrátit se na profesionály, aby se zaručila kvalita a trvanlivost opravy.

Komplexní péče o auto

Máme potřebné vybavení na opravu interiéru i exteriéru vašeho auta. Připravujeme navíc auta po operáků na vrácení leasingové společnosti a provádíme opravy a renovaci auta od disků, škrábanců na karoserii až po mytí a čištění exteriéru i interiéru. Servis a sídlo firmy máme na adrese Technická 2710/6, Praha 6.

KK Detail s.r.o.